
| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.22 mm |
| Length | 400 µm |
| Width | 200 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 200 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Type | Multilayer |
| Q Factor | 10 |
| Current Rating | 130 mA |
| DC Resistance (DCR) | 400 mΩ |
| Test Frequency | 500 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 10 months ago) |
| Shielding | Unshielded |
| Inductance | 2 nH |
| Core Material | Ceramic |
| Schedule B | 8504500000 |
| Tolerance | 0.1 nH |
Stock: 8034
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05702
Ext.Price$0.05702
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05702 | $0.05702 |
| 10 | $0.02851 | $0.28510 |
| 50 | $0.02618 | $1.30900 |
| 100 | $0.02404 | $2.40400 |
| 500 | $0.02207 | $11.03500 |
| 1000 | $0.02026 | $20.26000 |
| 3000 | $0.01860 | $55.80000 |
| 5000 | $0.01708 | $85.40000 |
| 10000 | $0.01568 | $156.80000 |
